V130LA10APX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V130LA10APX1347
V130LA10APX1347
型号
V130LA10APX1347
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V130LA10APX1347.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V130LA10APX1347
内容 *
    V130LA10APX1347 规格
    SeriesLA
    RoHSRoHS
    Energy38J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts175 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V
    Capacitance @ Frequency1000 pF @ 1 MHz