V120ZU20PX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V120ZU20PX10
V120ZU20PX10
型号
V120ZU20PX10
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V120ZU20PX10.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V120ZU20PX10
内容 *
    V120ZU20PX10 规格
    SeriesZU
    RoHSRoHS
    Energy33J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts102 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V
    Capacitance @ Frequency5000 pF @ 1 MHz