V120ZA6PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V120ZA6PX2855
V120ZA6PX2855
型号
V120ZA6PX2855
描述
VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V120ZA6PX2855.pdf
交付服务
V120ZA6PX2855
内容 *
    V120ZA6PX2855 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy22J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts102 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V
    Capacitance @ Frequency2450 pF @ 1 MHz