V11X625E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V11X625E
V11X625E
型号
V11X625E
描述
VARISTOR 1.0KV 6.0KA DISC 14MM
数据表
V11X625E.pdf
交付服务
V11X625E
内容 *
    V11X625E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy200J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency160 pF @ 1 kHz