V11X550E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V11X550E
V11X550E
型号
V11X550E
描述
VARISTOR 910V 6.0KA DISC 14MM
数据表
V11X550E.pdf
交付服务
V11X550E
内容 *
    V11X550E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy180J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts745 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency170 pF @ 1 kHz