V11X330E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V11X330E
V11X330E
型号
V11X330E
描述
VARISTOR 530V 6.0KA DISC 14MM
数据表
V11X330E.pdf
交付服务
V11X330E
内容 *
    V11X330E 规格
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts330 V
    Maximum DC Volts435 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)583 V
    Varistor Voltage (Min)477 V
    Varistor Voltage (Typ)530 V
    Capacitance @ Frequency290 pF @ 1 kHz