V11X300E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V11X300E
V11X300E
型号
V11X300E
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 470V 6.0KA DISC 14MM
数据表
V11X300E.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V11X300E
内容 *
    V11X300E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy125J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency330 pF @ 1 kHz