V11X195E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V11X195E
V11X195E
型号
V11X195E
描述
VARISTOR 300V 6.0KA DISC 14MM
数据表
V11X195E.pdf
交付服务
V11X195E
内容 *
    V11X195E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy75J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts195 V
    Maximum DC Volts250 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)330 V
    Varistor Voltage (Min)270 V
    Varistor Voltage (Typ)300 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 kHz