V10X320E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10X320E
V10X320E
型号
V10X320E
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 12.5MM
数据表
V10X320E.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V10X320E
内容 *
    V10X320E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy84J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts410 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency250 pF @ 1 kHz