V10X210E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10X210E
V10X210E
型号
V10X210E
描述
VARISTOR 330V 4.5KA DISC 12.5MM
数据表
V10X210E.pdf
交付服务
V10X210E
内容 *
    V10X210E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy52J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts210 V
    Maximum DC Volts270 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency370 pF @ 1 kHz