V10P625AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P625AUTO
V10P625AUTO
型号
V10P625AUTO
描述
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10P625AUTO.pdf
交付服务
V10P625AUTO
内容 *
    V10P625AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy110J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz