V10P510AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P510AUTO
V10P510AUTO
型号
V10P510AUTO
描述
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10P510AUTO.pdf
交付服务
V10P510AUTO
内容 *
    V10P510AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy98J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency110 pF @ 1 MHz