V10P35AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P35AUTO
V10P35AUTO
型号
V10P35AUTO
描述
VARISTOR 56V 1.5KA DISC 10MM
数据表
V10P35AUTO.pdf
交付服务
V10P35AUTO
内容 *
    V10P35AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1.5 kA
    Maximum AC Volts35 V
    Maximum DC Volts45 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)61.6 V
    Varistor Voltage (Min)50.4 V
    Varistor Voltage (Typ)56 V