V10P320PL3A7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P320PL3A7
V10P320PL3A7
型号
V10P320PL3A7
描述
VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM
数据表
V10P320PL3A7.pdf
交付服务
V10P320PL3A7
内容 *
    V10P320PL3A7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy26J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V