V10P30PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P30PL2B
V10P30PL2B
型号
V10P30PL2B
描述
RADIAL VARISTOR 10MM
数据表
V10P30PL2B.pdf
交付服务
V10P30PL2B
内容 *
    V10P30PL2B 规格
    SeriesLV UltraMOV®
    RoHSRoHS
    Energy15.5J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency2550 pF @ 1 MHz