V10P25PL2A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P25PL2A
V10P25PL2A
型号
V10P25PL2A
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10P25PL2A.pdf
交付服务
V10P25PL2A
内容 *
    V10P25PL2A 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency2900 pF @ 1 MHz