V10P25PL1T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P25PL1T7
V10P25PL1T7
型号
V10P25PL1T7
描述
VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM
数据表
V10P25PL1T7.pdf
交付服务
V10P25PL1T7
内容 *
    V10P25PL1T7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency2900 pF @ 1 MHz