V10P23AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P23AUTO
V10P23AUTO
型号
V10P23AUTO
描述
VARISTOR 36V 1.5KA DISC 10MM
数据表
V10P23AUTO.pdf
交付服务
V10P23AUTO
内容 *
    V10P23AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy12J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1.5 kA
    Maximum AC Volts23 V
    Maximum DC Volts28 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)39.6 V
    Varistor Voltage (Min)32.4 V
    Varistor Voltage (Typ)36 V