V10P130AUTO2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10P130AUTO2T
V10P130AUTO2T
型号
V10P130AUTO2T
描述
VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10P130AUTO2T.pdf
交付服务
V10P130AUTO2T
内容 *
    V10P130AUTO2T 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy40J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V
    Capacitance @ Frequency450 pF @ 1 MHz