V10H95AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H95AUTO
V10H95AUTO
型号
V10H95AUTO
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10H95AUTO.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V10H95AUTO
内容 *
    V10H95AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy-
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts125 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency800 pF @ 1 MHz