V10H60PL3T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H60PL3T
V10H60PL3T
型号
V10H60PL3T
描述
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10H60PL3T.pdf
交付服务
V10H60PL3T
内容 *
    V10H60PL3T 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy24J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency1200 pF @ 1 MHz