V10H60PL1A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H60PL1A
V10H60PL1A
型号
V10H60PL1A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10H60PL1A.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V10H60PL1A
内容 *
    V10H60PL1A 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy24J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency1200 pF @ 1 MHz