V10H40PL3T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H40PL3T
V10H40PL3T
型号
V10H40PL3T
描述
VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM
数据表
V10H40PL3T.pdf
交付服务
V10H40PL3T
内容 *
    V10H40PL3T 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1.5 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency1850 pF @ 1 MHz