V10H275PL3T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H275PL3T
V10H275PL3T
型号
V10H275PL3T
描述
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10H275PL3T.pdf
交付服务
V10H275PL3T
内容 *
    V10H275PL3T 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency200 pF @ 1 MHz