V10H23AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10H23AUTO
V10H23AUTO
型号
V10H23AUTO
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10H23AUTO.pdf
交付服务
V10H23AUTO
内容 *
    V10H23AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1.5 kA
    Maximum AC Volts23 V
    Maximum DC Volts28 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)39.6 V
    Varistor Voltage (Min)32.4 V
    Varistor Voltage (Typ)36 V
    Capacitance @ Frequency3300 pF @ 1 MHz