V10E625PL1B5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E625PL1B5
V10E625PL1B5
型号
V10E625PL1B5
描述
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10E625PL1B5.pdf
交付服务
V10E625PL1B5
内容 *
    V10E625PL1B5 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy100J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz