V10E40PL2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E40PL2
V10E40PL2
型号
V10E40PL2
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10E40PL2.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V10E40PL2
内容 *
    V10E40PL2 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency1850 pF @ 1 MHz