V10E385AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E385AUTO
V10E385AUTO
型号
V10E385AUTO
描述
VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10E385AUTO.pdf
交付服务
V10E385AUTO
内容 *
    V10E385AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy85J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency160 pF @ 1 MHz