V10E300PL2A5X2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E300PL2A5X2855
V10E300PL2A5X2855
型号
V10E300PL2A5X2855
描述
RADIAL VARISTOR 10MM
数据表
V10E300PL2A5X2855.pdf
交付服务
V10E300PL2A5X2855
内容 *
    V10E300PL2A5X2855 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy60J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 MHz