V10E250PL1T5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E250PL1T5
V10E250PL1T5
型号
V10E250PL1T5
描述
VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10E250PL1T5.pdf
交付服务
V10E250PL1T5
内容 *
    V10E250PL1T5 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy50J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency220 pF @ 1 MHz