V10E20PL1T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E20PL1T
V10E20PL1T
型号
V10E20PL1T
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10E20PL1T.pdf
交付服务
V10E20PL1T
内容 *
    V10E20PL1T 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy10J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency3400 pF @ 1 MHz