V10E150PL1A5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E150PL1A5
V10E150PL1A5
型号
V10E150PL1A5
描述
VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V10E150PL1A5.pdf
交付服务
V10E150PL1A5
内容 *
    V10E150PL1A5 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy30J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 MHz