V10E11PL1T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V10E11PL1T7
V10E11PL1T7
型号
V10E11PL1T7
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
数据表
V10E11PL1T7.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V10E11PL1T7
内容 *
    V10E11PL1T7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy4.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency5450 pF @ 1 MHz