V100ZU15PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V100ZU15PX2855
V100ZU15PX2855
型号
V100ZU15PX2855
描述
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V100ZU15PX2855.pdf
交付服务
V100ZU15PX2855
内容 *
    V100ZU15PX2855 规格
    SeriesZU
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts81 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency2900 pF @ 1 MHz