V100ZC4P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V100ZC4P
V100ZC4P
型号
V100ZC4P
描述
VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
数据表
V100ZC4P.pdf
交付服务
V100ZC4P
内容 *
    V100ZC4P 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy10J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts81 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency1200 pF @ 1 MHz