V100MT4B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V100MT4B
V100MT4B
型号
V100MT4B
描述
VARISTOR 100V 40A SOD83A AXIAL
数据表
V100MT4B.pdf
交付服务
V100MT4B
内容 *
    V100MT4B 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy0.45J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge40 A
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts81 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 MHz