V07X350E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V07X350E
V07X350E
型号
V07X350E
描述
VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM
数据表
V07X350E.pdf
交付服务
V07X350E
内容 *
    V07X350E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy55J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts450 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency115 pF @ 1 kHz