V07X300E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V07X300E
V07X300E
型号
V07X300E
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM
数据表
V07X300E.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V07X300E
内容 *
    V07X300E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy47J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency140 pF @ 1 kHz