V07X250E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V07X250E
V07X250E
型号
V07X250E
描述
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM
数据表
V07X250E.pdf
交付服务
V07X250E
内容 *
    V07X250E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy38J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency160 pF @ 1 kHz