V07E300PL1B5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V07E300PL1B5
V07E300PL1B5
型号
V07E300PL1B5
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
数据表
V07E300PL1B5.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V07E300PL1B5
内容 *
    V07E300PL1B5 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy30J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.75 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency70 pF @ 1 MHz