V0603MHS22NA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V0603MHS22NA
V0603MHS22NA
型号
V0603MHS22NA
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 30V 0603
数据表
V0603MHS22NA.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V0603MHS22NA
内容 *
    V0603MHS22NA 规格
    SeriesMHS
    RoHSRoHS
    Energy0.015J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Current - Surge-
    Maximum AC Volts6.5 V
    Maximum DC Volts9 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)-
    Varistor Voltage (Min)-
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency22 pF @ 1 MHz