V05P50AUTOL2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V05P50AUTOL2T
V05P50AUTOL2T
型号
V05P50AUTOL2T
描述
VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
数据表
V05P50AUTOL2T.pdf
交付服务
V05P50AUTOL2T
内容 *
    V05P50AUTOL2T 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy2.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts65 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)73.8 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency350 pF @ 1 MHz