V05P30PL2A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V05P30PL2A
V05P30PL2A
型号
V05P30PL2A
描述
RADIAL VARISTOR 5MM
数据表
V05P30PL2A.pdf
交付服务
V05P30PL2A
内容 *
    V05P30PL2A 规格
    SeriesLV UltraMOV®
    RoHSRoHS
    Energy3.1J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency650 pF @ 1 MHz