V05P11PL1T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V05P11PL1T
V05P11PL1T
型号
V05P11PL1T
描述
RADIAL VARISTOR 05MM ROHS/LEAD F
数据表
V05P11PL1T.pdf
交付服务
V05P11PL1T
内容 *
    V05P11PL1T 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy0.8J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency1300 pF @ 1 MHz