V05E11PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V05E11PL2B
V05E11PL2B
型号
V05E11PL2B
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 18V 500A DISC 5MM
数据表
V05E11PL2B.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V05E11PL2B
内容 *
    V05E11PL2B 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy2.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency1300 pF @ 1 MHz