RV431K10T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
RV431K10T
RV431K10T
型号
RV431K10T
品牌
Stackpole Electronics Inc
描述
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
数据表
RV431K10T.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
RV431K10T
内容 *
    RV431K10T 规格
    SeriesRV
    RoHSRoHS
    Energy65J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency230 pF @ 1 kHz