MOVS4032V360
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V360
MOVS4032V360
型号
MOVS4032V360
描述
VARISTOR SMD 4032 360V
数据表
MOVS4032V360.pdf
交付服务
MOVS4032V360
内容 *
    MOVS4032V360 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts360 V
    Maximum DC Volts470 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V