MOVS4032V180
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V180
MOVS4032V180
型号
MOVS4032V180
描述
VARISTOR SMD 4032 180V
数据表
MOVS4032V180.pdf
交付服务
MOVS4032V180
内容 *
    MOVS4032V180 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts180 V
    Maximum DC Volts230 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)311 V
    Varistor Voltage (Min)255 V
    Varistor Voltage (Typ)283 V