MOVS4032V040
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V040
MOVS4032V040
型号
MOVS4032V040
描述
VARISTOR SMD 4032 40V
数据表
MOVS4032V040.pdf
交付服务
MOVS4032V040
内容 *
    MOVS4032V040 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V