MOVS4032V025
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V025
MOVS4032V025
型号
MOVS4032V025
描述
VARISTOR SMD 4032 25V
数据表
MOVS4032V025.pdf
交付服务
MOVS4032V025
内容 *
    MOVS4032V025 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V